تعریف جدید عشق!

 

 

 سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در خصوص وقایع پس از انتخابات ریاست‌جمهوری بیانیه‌ای منتشر کرده است. (ایلنا)

در بخشی از این  بیانیه آمده:

"بسیجیان جان بر کف و فدائیان ولایت سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، بار دیگر با آرمان‌های والا و انسان‌ساز حضرت امام (ره) و خلف صالح آن یگانه دوران، فرماندهی معظم کل قوا، تجدید بیعت می‌نمایند و با فریاد رسا و کوبنده‌ی خویش اعلام می‌دارند که: ما بسیجیان عاشق ولایت سپاه تهران بزرگ، آمادگی خود را برای حضور عاشقانه و آگاهانه در همه‌ صحنه‌ها و عرصه‌هایی که برای حفظ دستاوردهای انقلاب پیش آید، با بذل و ایثار جان خویش اعلام کرده و تا آخرین قطره‌ خون، مقتدرانه و مظلومانه از ارزش‌های والای انقلاب دفاع خواهیم کرد. 

دشمنان قسم خورده خارجی و غافلان داخلی، تحمل و توان قبول این پیروزی شگرف را نداشته و با راه‌اندازی اغتشاشات اخیر، سعی در مخدوش کردن این نصرت و یاری عظیم الهی را داشتند که بادفاع مظلومانه و عاشقانه و آگاهانه‌ بسیجیان مواجه شدند که در این عرصه، یکبار دیگر شجاعت و بصیرت و اقتدار و در عین حال مظلومیت بسیج و بسیجی با تقدیم ده‌ها مجروح عیان گردید. 

آری، بسیجیان این سربازان همیشه آماده ولایت، با نثار جان خویش از این اعجاز و حضور 40 میلیونی ملت ایران در انتخابات ریاست جمهوری، حراست می‌کند و به بهترین شکل ممکن آماده انجام فرامین رهبر حکیم و فرزانه انقلاب هستند."

 

بنابراین با توجه به بیانیه این عزیزان بایستی تعریفی جدید از عشق ارائه نمود:

 

عشق

آن باتومی است که عاشقانه،

 بر سر جوانانی  اغتشاشگر(سابقا" جوانان پرنشاط و آینده سازان این سرزمین) که در راستای اهداف دشمنان اسلام قیل و قال می کنند فرود می آید!

 

عشق

آن گلوله ای است که عاشقانه،

 قلب آن دختر فتنه جو (نزدیک به آن شد که زهم ریزد و پاشد/از فتنهء او سلسلهء عالم و آدم) را نشانه می رود!

 

عشق

آن چکمه ای ست که عاشقانه،

از سوی افرادی خودسر بر گلوی دانشجویان معاند(سابقا" پرنشاط و پرتلاش در راستای فتح قله های علم) نهاده می شود تا نگویند آنچه را که نباید بگویند!

 

عشق

آن گاز اشک آوری است که عاشقانه،

چشمان مردم اینک همواره  در صحنه ء اغتشاش حاضر(سابقا" همواره در صحنه ء مشروعیت بخشی به نظام حاضر) را نشانه می رود تا نبینند آنچه را که نباید ببینند!

 

عشق 

آن شکنجه ای است که عاشقانه،

در حق عناصری در خدمت منافع بیگانه (سابقا" با سلایق مختلف و موثر در گرم کردن تنور انتخابات) روا داشته می شود تا به فریب خوردگی و معلوم الحال بودن خویش اعتراف کنند!

 

و در نهایت

 

عشق

 آن فصل الخطابی است که عاشقانه،

صادر می شود تا مجوزی باشد برای ابراز احساسات عاشقانه ء فوق!


 

 

+نوشته شده در دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸توسط بی داد | كامنت داني ()