خدایا شکرت!

 

 

خدایا شکرت!

 

پی نوشت:

1-      وزیر محترم امور خارجه بعد از اعلام خبر خرید سوخت هسته ای طی یک مصاحبه مطبوعاتی فرمودند، حالا درسته که ما سوخت رو خریدیم ولی یادتون باشه همیشه­ی همیشه "انرژی هسته ای حق مسلم ماست" حالا بعضی وقتا کمتر بعضی وقتا بیشتر"انرژی هسته ای حق مسلم ماست".

2-      رئیس محترم سپاه فرموده­اند: حفظ نظام از ادای فریضه­ی نماز هم واجب تر است!

3-      رئیس محترم ارشاد اسلامی فرموده اند: شورای عالی سینما به ریاست محمود احمدی نژاد تشکیل خواهد شد و هر شش ماه یکبار سینماگران به دیدار محمود رفته و با او درد و دل خواهند کرد!

4-      مسئولان دانشگاه امیرکبیر با خانواده های دانشجویان این دانشگاه تماس گرفته و به ایشان گفته اند که بچه هایتان در دانشگاه بی تربیتی می کنند، آنها ضمنا" به پدران و مادران مزبور گفته اند که بچه هایتان یک مشت سکولاراند!

5-      رئیس نگهبان فرموده اند: آی مردم مُردم، آی مردم مُردم، مُردم از مردُم ِ بد ِ نامردم!

6-      رئیس کل در جمع نخبگان فرمودند: ما انتقاد پذیریم، انتقاد بکنید، انتقاد خوب است!

7-      حاضرم شرط ببندم آن آقایی که با خانواده های ذکر شده در بند 4 تماس گرفته اصلاً نمی داند سکولار یعنی چه؟!

8-      توی تاکسی نشسته بودم و غرق در چاووش، نمی دانم شماره اش چند بود، آقایانی که کنارم نشسته بودند گرم سخن بودند، اون آقاهه ای که از من دورتر بود داشت از مطالعاتش برای دوستش می گفت. می گفت: جایی خوندم اونایی که با زناشون تو این دنیا خیلی خوبن وقتی می رن اون دنیا وارد یه قصر می شن، این قصر 70 هزار تا اتاق داره، هر اتاقش 70 هزارتا تخت داره و روی هر تختش هم یه حوری نشسته، این حوری ها خیلی خفن ان و به لحاظ زیبایی در غایت انتها، حالا نکته اش اینجاس که در حضور این همه حوری یه خانمی میاد که خیلی خیلی زیاد قشنگه، همه­ی حوری ها کفشون می بره که ای بابا این دیگه کیه، کلی سوال و هم همه و اینا تا اینکه بالاخره معلوم میشه این خانم همون خانومیه که تو این دنیا با شوهرش خوب تا کرده!

9-      باور کنید مورد شماره8 واقعی بود!

10-  رئیس کاتولیک های دنیا در دیدار با سفیر ایران در واتیکان خواستار آزادى بیشتر مذهب و عقیده در جمهورى اسلامى ایران شد.

11-   اخبار 20:30 گفت: رهبر کاتولیک های دنیا در دیدار با سفیر ایران در واتیکان گفت: انرژی هسته ای حق مسلم شماست!

12-  دوستی می گفت این روزها پدر و مادرها ترجیح می دهند فرزاندشان به پارتی رفته و اکس بترکانند و در مراسم دعای کمیل شرکت نکنند!

13-  گفته می شود حضرت علی در فرازی از فرمان خود به حضرت علی فرموده­اند: "قلب خویش را نسبت به ملت خود مملو از رحمت و محبت و لطف کن و همچون حیوان درنده ای نسبت به آنان مباش که خوردن آنان را غنیمت شماری زیرا آنها دو گروه بیش نیستند : یا برادران دینی تواند و یا انسانهائی همچون تو".

14-  استانداری تهران فرموده است: تاکنون برای تجمع در روز 13 آبان از سوی هیچ گروهی مجوز درخواست نشده است.

15-  حالا مگر قرار بود کسی برای راهپیمایی درخواست مجوز بکند؟!

16-  رئیس حزب موتلفه فرموده اند: آغوش رهبری برای موسوی و کروبی باز است.

17-  یاد آهنگی از برادر شادمهر افتادم که می گفت: آغوشتُ به غیر من به روی هیشکی وا نکن/ فقط تو آغوش خودم دغدغه هاتو جا بذار!

18-  اگر در اتوبوس نشسته بودید و خسته از کاری در حال بازگشت بودید و به ناگاه دیدید که آقای راننده فیلمی از ایرج قادری را برای سرگرم شدنتان انتخاب کرده، از جای خود بلند شده و شروع به داد و بیداد کنید، به بی آبرو شدنتان می ارزد!

19-  آن لحظات سرشار از صفای ِ اختیاریه جزو به یادماندنی ترین لحظات زندگی ام است!

20-  محمد قوچانی آزاد شد!


 

+نوشته شده در شنبه ٩ آبان ۱۳۸۸توسط بی داد | كامنت داني ()